The Eastern European Thread | Page 33 | FerrariChat

The Eastern European Thread

Discussion in 'Europe' started by noviyecco, Feb 22, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    redakcja chciała najpierw jaguara jednak na numer wakacyjny i teraz naprędce go robiłem... dam ci znać, kiedy bedzie potrzeba spotkania ;)



    ależ to nie światła acz mekka polskich spotterów - plac trzech krzyży! :D w tą sobotę było wybitnie dużo jednostek, nie tylko z warszawy... :D

    teraz na pewno będę regularnie jakieś ciekawe auta robił. w najbliższym czasie w wawie - citroen DS i SM



    btw, ostatnio na wspomnianym właśnie placu trzech krzyży widziałem citroena DS cabrio! :eek: spotkał się już ktoś z tym egzemplarzem?
     
  2. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    to może małe spotkanie w niedzielę około 17-18? Alfa GT jest godnym partnerem do przejażdżki? :) piszę tu na forum bo może Bartek by też mógł ;>
     
  3. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    GT to niekoniecznie, GTA prędzej a SM i DS zdecydowanie. Z tym, że niedziela wieczorem to zawsze ciężko. Najlepsze są sobotnie albo niedzielne poranki.
     
  4. Maranello Guy

    Maranello Guy F1 Rookie

    Jun 5, 2005
    3,290
    -)
    Full Name:
    MG
    Weekendowe poranki ? Z całym szacunkiem Przemek ale poranki są do spania .....weekendowe w szczególności ;)
     
  5. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    Niedziela u mnie też odpada, bo wtedy mamy trackday ForzaItalia w Ułężu :)
    Szykuje się fajne spotkanie
     
  6. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    - Ktora godzina?
    - Jeeezu juz piata...
    - Do domu...
    - Nom...

    I 4 godziny snu i kilka redbullow pozniej o 9:30 rano jestes na nogach na cruising klubowy, czy na kawkos w koffi szopie z lokalnymi wlascicielami. That's the spirit. No i dziewczyna tez happy bo o 12stej msze zaliczysz jeszcze.
     
  7. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    to tak dla zagęszczenia atmosfery - dzisiaj umówiłem się na dwie sesje zdjęciowe: 456 GT nero daytona i 599 GTB rosso corsa :) oprócz tego, w lipcu czeka na mnie srebrny F430 spider z czerwonym wnętrzem :) niedługo będę miał kontakt do kilku właścicieli z wawy i okolic, od człowieka którego już jedna osoba na tym forum na pewno zna :D
     
  8. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    #809 menoy, May 25, 2009
    Last edited: May 25, 2009
    Aha, nie chwalilem sie jeszcze - kupilem Alfe :D (155 Formula). Oczywiscie w jedyny sluszny sposob kupowania Alf, czyli zupelnie bez zastanowienia i glowy, kierujac sie emocjami. W przeciagu 2h od kupna Mateusz byl swiadkiem pierwszej awarii (pompa wspomagania)... tzn pierwszej nowej, bo po drodze odkrylem, ze wycieraczki nie dzialaja (stojac na swiatlach ze spryskana plynem przednia szyba). No ale co tam... jedno marzenie z dziecinstwa odhaczone ;)


    http://yfrog.com/5fn1294771790434306601093j



    PS Bartek, nie wiesz czy te czerwone Ghibli to przypadkiem nie te co kiedys baaaardzo dlugo na allegro/otomoto wisialo (z komisu w Gdansku)? Bo te drugie chyba kojarze;
    http://yfrog.com/5adscf0231j
     
  9. absent

    absent F1 Veteran
    Lifetime Rossa

    Nov 2, 2003
    8,810
    illinois
    Full Name:
    mark k.
    Czasy sie zmieniaja....
    Za moich czasow (0.5 etatu w redakcji "MOTOR ,1980-1982) testowanie nowej Corolli albo Poloneza 2.0 to bylo wydarzenie roku....
     
  10. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    No prosimy o więcej fotek 155. Czarne Speedliny idealnie pasują do stylistyki tego modelu. Jaki silnik pod maską? :)

    Z tego co wiem, to to jest to o którym mówisz. Auto jest teraz w idealnym stanie, i obecny właściciel porządnie je dopieścił :)
    Czerwone Ghibli będzie wkrótce na sprzedaż.

    To czarne stało bardzo długo w Warszawie. Niestety stan pozostawiał wiele do życzenia, i teraz nadal nie jest idealnie
     
  11. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Hehe! zakladamy ferrari club!!!














    moze... kiedys.
     
  12. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz

    Aaaa.. teraz kojarze. Tez zdaje sie wisialo kilka razy na allegro/otomoto (chyba nawet w Zakupie Kontrolowanym na TVN Turbo sie pojawilo?).


    Co do Alfy - speedline'y to byla polowa powodu, dla ktorego ja kupilem :p Pamietam widok perlowej 155TS na czarnych speedline'ach jak wszedlem do salonu Alfy majac kilka/kilkanascie lat - zakochalem sie na zaboj. Zdjecia jednak nie oddaja jej faktycznego (niestety gorszego wizualnie) stanu;

    http://img397.imageshack.us/img397/7644/17463154.jpg
    http://img397.imageshack.us/img397/7229/42809629.jpg
     
  13. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    Widzę podkładki z Arkuszowej :)
    WB to już Twoja "rodzima" rejestracja? Ja mieszkam na Woli przy granicy z Bemowem, tak więc wypatruj czasami czerwonej 146 na WE ;)
     
  14. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    #815 menoy, May 26, 2009
    Last edited: May 26, 2009
    Nie, docelowo bedzie GD - to sa zdjecia z aukcji (lepiej jej zaprezentowac raczej mi sie nie uda :p), aczkolwiek teraz mieszkam/pracuje w Warszawie.

    Swoja droga - znasz jakis mechanikow/elektrykow od Alf w Wwa? Raczej nie ASO, bo zbankrutuje ;).. pare rzeczy musze zrobic :] A co do Arkuszowej wyczytalem pare negatywnych opinii (wiecej niz pozytywnych) - chociaz poprzedni wlasciciel wlasnie tam niby serwisowal.
     
  15. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    wow jaka ładna maska na zdjęciach Marek... :D może masz ochote ze mna i fotografem przejechać sie do gda pod koniec czerwca? :p Kacper będzie robił zdjęcia Ghibli, a ja postaram się załatwić jeszcze kilka innych aut ;)
     
  16. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    My nasze Alfy do tej pory serwisowaliśmy na Arkuszowej. Jak o każdym warsztacie, o nich też jest mnóstwo złych jak i dobrych opinii. Fakt faktem, że jakość ich usług się pogorszyła. Pociesza jednak to, że radzą sobie z włoszczyzną wszelakiej maści.
    Wpadnij na nasz portal i forum ForzaItalia.pl, to powinieneś uzyskać adresy dobrych serwisów :)

    Jeśli szukasz tylko kogoś od elektryki to polecam warsztacik na Duchnickiej/Przasnyskiej
     
  17. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Na tych zdjeciach wszystko jest ladne. Na piewszy rzut oka nie widac w ogole 'niedociagniec' zewnetrznych - fotki mistrzowskie ;)

    A pod koniec czerwca bede juz w Szkocji - dzis dostalem potwierdzenie z roboty, wylot 7/06 (pewnie na jakies 2miesiace). A szkoda - Ghibli to kolejne marzenie po Alfie...
     
  18. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Jaka ta Warszawa mala.... :] Ilosc spotkanych dzis na drodze 328GTS: 1.
     
  19. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Ja w piątek też tylko jedną Alfę 155 widziałem ;) a zrobiłem tego dnia prawie 500 km po Polsce (nie eFką na szczęście).
     
  20. Maranello Guy

    Maranello Guy F1 Rookie

    Jun 5, 2005
    3,290
    -)
    Full Name:
    MG
    Dzisiaj ok 17 na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej pomarańczowe Lambo Murci Roadster z blond damą za kierownicą :D Nawet w Londynie to nie częsty widok :D
     
  21. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    ciekawe czy to ta sama paris hilton którą można było w błękitnym conti cabrio zobaczyć :p
     
  22. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    W Investment czy cos tam?
     
  23. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    zdaje sie że tak. w każdym razie na pewno bym sie nie zdziwił ;)
     
  24. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    #825 Pav, Jun 10, 2009
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2017

Share This Page