wat een ordinair mens. blegh!
Absoluut zeg! Als ik al zou overwegen die bewuste auto te kopen, dan was mijn interesse door zo'n domme bimbo direct verdwenen. Niet slim om op deze manier zon schitterende bak te koop te zetten.
Ik heb mooiere "combi foto's" gezien, advertentie had dus ook beter kunnen zijn. IN ZEER GOEDE STAAT MET MEENEEM MEISJE. Is op z'n zachtst gezegd niet echt handig om zo je auto te verkopen.
Klein berichtje uit het zuiden van Europa. @Ruud Prachtige plaatjes jongen, die foto van de vuurspuwende EB110ss van P. Maronier is super. @Rami P.Lambo zit aan het Gardameer, als hij terug is zal hij ongetwijfeld even contact met je zoeken. @Fumacher Naar Italie jongen? Ik heb ook zo'n zin om weer te gaan zeg... Zometeen die lange winter en dan is er niks te beleven met het slechte weer buiten. Gelukkig hebben we 1 september nog... en hoe zit het met de bbq een weekje ervoor Hans ? @Paulus En...je F360spider definitief weg ?
@Paulus En...je F360spider definitief weg ?[/QUOTE] 99,99,99,99,99 morgen de centen op de bank (hoop ik) dat moet ik me vrijdag maar opofferen en met gijs samen een verjaardags cadeautje voor Gijs gaan kopen in Duitsland?
99,99,99,99,99 morgen de centen op de bank (hoop ik) dat moet ik me vrijdag maar opofferen en met gijs samen een verjaardags cadeautje voor Gijs gaan kopen in Duitsland?[/QUOTE] De CS of een full option Spyder?????
99,99,99,99,99 morgen de centen op de bank (hoop ik) dat moet ik me vrijdag maar opofferen en met gijs samen een verjaardags cadeautje voor Gijs gaan kopen in Duitsland?[/QUOTE] Is Gijs jarig dan? Waar is het feest ? Halen die 360CS.. en meld je gelijk aan voor 1 september... beetje actie in de tent
Henk, als je die zon in ibiza niet gebruikt. Stuur hem dan hier heen! We kunnen hem hier hard gebruiken!!
De CS of een full option Spyder?????[/QUOTE] Wat is een full option spider ? Die heeft hij al 2 keer gehad... toch geen 3e keer zeker ? Het zijn allemaal dezelfde auto´s hoor... 2000/2001/2002/2003/2004...
Wat is een full option spider ? Die heeft hij al 2 keer gehad... toch geen 3e keer zeker ? Het zijn allemaal dezelfde auto´s hoor... 2000/2001/2002/2003/2004... [/QUOTE] I know, maar daar heeft hij het zelf steeds over Ik zou het wel weten hoor!!!! Edit: Henk vandaag heb ik een S5 zien rijden, prachtig model hoor!
ok, eerste selectie van 550's is gemaakt. Stiekem staat er toch ook weer een Diablo op mijn lijstje... Als ik weg kan van de zaak binnen een week naar Duitsland om wat auto's te gaan bekijken. Alles wat er een beetje op lijkt staat helaas in zuid-Dld. dus dat wordt 10-12 uurtjes sturen op en neer... Er is me van diverse kanten aangeraden om voor een ferrari of lambo een PPI (pre purchase inspection) te laten doen alvorens tot aanschaf over te gaan. Wie van jullie heeft hier ervaring mee ? Of moet je gewoon op je gezonden auto verstand af gaan en een gedegen proefrit maken en de onderhoudsboekjes doornemen. Sowieso wil ik deze keer bij een officiele dealer kopen en niet bij een particulier of Autohaus. Als je een auto exporteert uit Dld. is volgens mij garantie claimen zo goed als onmogelijk. Ik kijk trouwens naar vroege 550's van 97-99. Zijn er zaken waar je bij dit model speciaal op moet letten ?
Wat is een full option spider ? Die heeft hij al 2 keer gehad... toch geen 3e keer zeker ? Het zijn allemaal dezelfde auto´s hoor... 2000/2001/2002/2003/2004... [/QUOTE] lief doen! je ziet vrijdag wel op de site welke het wordt
Ben sinds gisteren terug uit Zuid-Turkije: zo'n 42 °C gemiddeld, géén F's, veel Duitsers....kun je je dat voorstellen? Nu, het eten was hemels evenals de zee en strand bij zonsondergang, snik.... Enfin, genoeg geluierd! 1 September nadert met rasse schreden en hier wordt alweer hard gewerkt om allen die dag lekker te verwennen! BELANGRIJKE TIP: duik nog es diep in jullie Franse leerboeken én F-encyclopedieen! Er kan nogal wat van af hangen....!
lief doen! je ziet vrijdag wel op de site welke het wordt[/QUOTE] Op de site, kom je hem niet even showen in Zwolle op de terugweg?
Paulus, hier zijn zeker wel specialisten die weten hoeveel CS'en er gemaakt zijn! Overigens: je hebt een PM!
Is er nog literatuur die mij kan helpen mijn F geschiedenis omhoog te krikken? Ik bedoel.. ik ben nog zo jong dus heb meer dan de helft niet meegekregen! Of volstaat wikipedia?
Meldde ik al dat ik je een aardige vent vind, toffe gozer bovendien, dat ik al twee open auto's heb?!
Kan je je daar echt vermaken (hoor allerlei verhalen over Russen en Engelsen die daar huishouden)? Wat verstaat men daar onder goed eten? Ook ik vraag om clementie. Mijn 5 jaar onderwijs in het frans ging ook niet zonder de nodige dalen. Onmogelijke leraressen waren mijn deel. De laatste verhinderde haast dat ik mijn middelbare school opleiding kon afronden, het is in mijn herinnering het enige moment dat mijn vader zich actief met mijn opleiding bemoeide. Verheug me bijzonder op 1 september. Henk vergeet ons akoestisch onderzoek in het najaar weleens in zijn rijtje. Zou ook iets lol moeten opleveren.
Gijs en andere liefhebbers van " le Plat Pays"! Voor één bezoekje volstaat een elementaire basiskennis van Franse garagistentaal ! Enneh... in Turkije kan je je ongelofelijk vermaken! Een aantal hotels wordt overspoeld met rijke Russen die denken dat ze àlles mogen, nogal wat Duitsers menen dat TR een soort Anschluss-gebied is .... Maar benevens deze kwaaltjes is het een heerlijk land! Hier smaken fruit en groenten alsof ze rechtstreeks uit de profeet's moestuintje komen! Het vlees is mals, sappig en heeft een niet te evenaren kwaliteit en smaak! Overigens, wat men ook beweert in EU-kringen, dit land is helemaal niet klaar voor de instap: het is enerzijds een snel groeiend land, anderzijds onderontwikkeld! Alles wat dus landbouw betreft is ouderwets, geen moderne commerciele technieken: daar is gewoon geen geld voor! Maar dat betekent dat al het groen nauwelijks bespoten wordt, groeihormonen bij vee gewoon niet bestaan! Qua vermaak is er voor ieder wel iets: op cultureel vlak een nagenoeg onuitputtelijk openlucht-museum, rijk aan antieke vondsten( het land ligt bezaaid met Griekse en Romeinse Theaters), er is de enorme muzikale traditie, met oude instrumenten, eeuwenoude dansvormen,... Maar ook de jonge moderne Turken hebben hun vertier: alle mogelijke hightech electronica, hyperchique winkels in Istanbul en Ankara, oa een paar formidabele Ferrari-garages (alleen Istanbul), Disco's en Cinema's die niet moeten onderdoen voor onze Westerse, hoor! Bovendien zijn er een machtig grote hoop PRACHTIGE vrouwen, dit moet even gezegd worden!
Dus dingen als: Volant de direction, pare brise, retroviseur en dergelijke zijn handig om te weten? Dat is lang geleden hoor dat ik dat op school heb gehad (12 jaar...)