40kg lijkt mij bijna onmogelijk. Die krijg je toch bijna niet open? Die gasveertjes kunnen dat ook niet tillen volgens mij.
Ik heb zojuist het filmpje nog eens gekeken, want na een paar minuten ging het laden gisteren steeds slechter en heb ik hem afgezet. Ik wil mijn mening toch iets bijstellen nu, want eigenlijk is het gewoon levensgevaarlijk als je de baan helemaal niet kent en toch hard wilt gaan met zo'n supersnelle auto. Tevens had Henkie je wel even kunnen waarschuwen voor Adenauer Forst. Er staan niet voor niets veel mensen te kijken daar, want dat is de allerbekendste plek op de Ring voor mensen die graag een (bijna) ongeluk willen zien. Gelukkig is daar wat ruimte, maar de kerbs zijn hoog en met zo'n lage auto rij je zo voor een paar K aan schade. Tevens rollen daar ook regelmatig auto's op hun dak. En dat is ook erg link zo zonder gordel om... Ik wil eigenlijk niet zeuren hoor, maar zulke dingen moet je gewoon niet aanmoedigen, want anderen gaan dit nadoen en dan loopt het misschien minder goed af.
Auw. Pijn zeer. Waarom!? Waarom mocht ik er niet bij zijn? Het kan nog erger: initiatief erdoor drukken, opgeven, vervanging sturen, beelden bekijken. Nou Roger..... de auto is inderdaad indrukwekkend stabiel op hoge snelheid maar om nu te zeggen dat de zenuwen zo klam zijn als tijdens het zondagochtend-bad-ritueel-met-eendjes, nou nee, dat ook weer niet.
Zondag eind van de dag zijn de motorrijders naar huis. Je hoeft het zelf niet te doen, want het meeste last heb je van de bestuurders die voorbij komen stuiven. Beter als het rustig is Ben je er een volgende keer bij Franc..? Gijs, blaas je nog steeds stoom of is de frustratie al wat gezakt? Gr. Martin
Ik zal de video van Plambo morgen even op mijn gemakje bekijken, beelden van de Fristi boys waren in iedergeval erg leuk om te kijken!
Blijft tricky die Nordschleife http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article1740402.ece Image Unavailable, Please Login Image Unavailable, Please Login Image Unavailable, Please Login
@Franc: Ik zou nog even wachten met dat projectje. DE volgende keer hoeft niet perse pas in September 2009 te zijn!
Vanmiddag afspraak gemaakt bij Alex. Hij gaat er 15 nov naar toe. Heb kort uitgelegd wat mijn bemerkingen zijn. Hij vond het allemaal niet zo slecht klinken, dus misschien is een revisie wel helemaal niet nodig en is er met afstellen etc al het een en ander te bereiken. Wordt vervolgd.
Dat vraagt om een apart draadje, of misschien het nieuw leven in blazen van het draadje van vorig jaar Gr. Martin
@348 holland junior en Paul Heb jullie helemaal niet gelezen, hoe is dat nu mogelijk? Toch wel naar je zin gehad ? Of hebben wij jullie vakantieplek verklapt? (cowboydorp) xx