In 2010 zal een bekende titel terugkeren op de Evenementen Kalender van Circuit Park Zandvoort, Italia a Zandvoort! Op zondag 27 juni 2010 zal heel Zandvoort weer ouderwets geheel in het teken van Italië staan. Tussen 1990 en 2006 was Italia a Zandvoort een vaste waarde op de kalender van Circuit Park Zandvoort en bracht jaarlijks vele tienduizenden bezoekers naar het circuit. Nu na enkele jaren van onderbreking keert dit bekende evenement dus terug. Italia a Zandvoort, een dag vol Italiaanse autos, motorfietsen en andere prachtige Italiaanse produkten. Een dag voor en samen met iedereen die de passie met Italië deelt. Italia a Zandvoort wordt door Circuit Park Zandvoort in samenwerking met de Ferrari Club Nederland georganiseerd en wordt in 2010 gepresenteerd door de Fiat Group Automobiles Nederland, die met haar merken Fiat, Alfa Romeo, Lancia en Abarth prominent aanwezig zal zijn. De organisatie verwacht dat duizenden bezitters van Italiaanse autos naar Zandvoort zullen komen. Uniek zal de recordpoging zijn om 2 x 500 Fiats 500 tegelijkertijd over het circuit te laten rijden (500 oude en 500 nieuwe Fiats 500). Wie gaan er van hier??
Ik wil in principe ook gaan. Heb me ook tijdig ingeschreven op de website: http://www.italiaazandvoort2010.nl/inschrijven Vandaag echter een mailtje ontvangen met het advies tijdig te vertrekken ivm voldoende parkeerruimte in/om Zandvoort. Hebben deze kaarten dan geen toegang tot het paddock? Ik moest mijn kenteken ed wel ingeven bij het inschrijven. Ik zou nml graag met m'n Fiat Dino komen. Iemand meer info hierover? .
De combinatie van een evenement op Zandvoort en mooi (strand)weer is natuurlijk dodelijk. Lijkt me alleen stug dat het circuit en paddock he-le-maal vol zijn. Gr. Martin
Dat lijkt mij dus ook niet. Mijn twijfel is dan ook of deze kaarten nu wel of niet "deelnemers"kaarten of normale "bezoeker"kaarten zijn??
Ik ben er ook bij. Weer even lekker banjeren over het circuit en genieten van de hospitalitytent met inhoud Ciao e a domenica, E.
Voor gaande jaren ben ik gewoon de paddock op gereden (entreebewijs zat nog in de post ) en een plekje tussen de paardjes gezocht, nooit problemen gehad met het vinden ervan. Ook een recente verhuizing, waarbij de post nog "verkeerd" wordt afgeleverd doet wonderen...
De toegangskaarten zijn NIET geldig voor de auto, alleen voor de persoon. Oftewel: tenzij je je hebt aangemeld via een club kun je met je auto de paddock niet op. Ik heb de vraag voorgelegd aan de organisatie ivm een groepje Maseratisti waarmee ik de paddock op wilde. Wij hebben daarvoor speciale doorlaatpassen ontvangen die totaal iets anders zijn dan de toegemailde toegangskaarten.
Klopt, afgelopen weekeind nog een DBS op het paddock gekregen (tijdens het Italia weekeind op Spa) om vervolgens op de parkeerplaats van Ferrari te stallen Ps Had wel het excuus nodig dat de 360 die morgen niet wilde starten en daarom "noodgedwongen" de DBS moest nemen..... PPs Dat Paul (=eigenaar van DBS) helemaal geen 360 heeft heb ik maar achterwege gelaten PPPs Wel gewoon (net als iedereen) de entree betaald natuurlijk. Moet wel netjes blijven
Dank je voor het duidelijke antwoord. Was er na het mailtje van vandaag al bang voor. Ik ben echter geen lid van een club (alleen FCN begunstiger) Helaas, dan ben ik er as Zondag niet bij. Wordt veel te mooi weer , ik wil met de Dino op pad.
Maarten, heel misschien heb ik een extra paddock ticket beschikbaar omdat ik nog van 1 deelnemer aan mijn groepje definitieve bevestiging moet ontvangen, maar dan sta je wel tussen 8 maserati's Moet ik je als reserve plaatsen???
Ik ga jullie heel veel plezier wensen... mijn tuin zit helemaal vol en iemand moet het vlees omdraaien uiteraard... jammer, jammer, jammer. Moest Spa ook al laten schieten dit jaar
Heel Graag Michiel!! Tussen 8 Maserati's staan is ook niet vervelend dus... Neem evt contact op via PM of op mijn telefoonnummer wanneer je meer weet. Alvast bedankt!