Mijn zusje weer blij dat het weer niet op de 28ste valt. Dan is ze jarig Of te wel ik ben er weer bij
In kennelijk een andere autoweek stond dat de opvolger van de Enzo een hybride zou zijn. Zou dat z'n grote aankondiging zijn?
Staat al in de agenda genoteerd, mochten er nog meer evenementen bekend zijn dan hoor ik ze graag, kan ik ze inplannen. Ik heb begrepen dat Assen (viva Italia) dit jaar half augustus of begin september wordt gehouden. Site was gisteren nog niet online.
Kom maar op met al die events die allemaal de moeite waard zijn. Wie heeft er een overzichtje zodat we eens zien waar we allemaal naar toe gaan komend jaar?
Echte bitburgers zijn geen probleem in Duitsland! Volledige evenementen agenda komt hier in de bookmarks. Wordt vaak geupdate. http://forum.autogespot.com/index.php/topic,24979.0.html
Op deze pagina een paar filmpjes over Carrozzeria Zanasi: http://www.zanasiferrari.it/ing/frame/zanasi.aspx?pagina=1; klik vervolgens op 'Multimedia' Gr. Martin
Bart! Zie ik het nou goed? Stilletjes en stiekum 30 geworden gisteren? Mag ik je dan toch nog even feliciteren, kerel? Van harte dus en nog vele jaren! Ciao, E.
Bart van harte! Ik neem aan dat jij deze link al gezien hebt maar is ook leuk voor de rest. Detail project op een zwarte 458 Italia (prachtige kleuren combi trouwens!). Er valt nogal wat te verbeteren op zo'n splinternieuwe auto http://meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=45794&highlight=458
Heb ik me ook al aan zitten vergapen, inclusief de palmen en de mooie blauwe lucht!! Leuk on-board filmpje uit 1957 van Juan-Manuel Fangio: http://www.autojunk.nl/2010/12/onboard-video-juan-manuel-fangio-modena-1957
Ziet er inderdaad erg mooi uit. Deze (16M?) velgen blijven toch wel favoriet bij mij, ook op de 458 staan ze geweldig.