De routes die jij hier laat zien zijn op de hoofd wegen. Beter is de binnen wegen/passen te doen. Wij zijn met de f-chat nooit zo westelijk geweest. Iets naar het oosten liggen schitterende wegen. twee jaar geleden reden wij: beginnend in Oostenrijk, Prutz-Naunders-Zernez-Samedan-Tirano (italie). Ook hebben wij gereden: Naunders-sluderno-(stelvio-pass)-Trafio-Bormio-Ponte di Legno. Dit zijn allemaal binnen door wegen die heerlijk zijn om te rijden en met minder verkeer. @ Roel, Bedankt voor de (verse) vlaai hij smaakte goed. Terras (met uitzicht) was ook al geweldig. Was heerlijk rustig op de weg terug: 73min
Je zegt dat de kansen nihil zijn, het lijkt me dat je nog maar eens met de calculator moet gaan zitten doorrekenen. Als straks blijkt dat Ferrari de wereldtitel niet haalt, heb je nog steeds geen gelijk want de kansen zijn niet nihil. Ferrari heeft ze dan alleen niet benut. Misschien zou het een idee zijn wat minder hoog van de toren te blazen, jouw mening is niet de waarheid en het getuigt van volwassenheid om de meningen van anderen te respecteren. Voor de duidelijkheid - ik betwist alleen de stelling dat Ferrari geen kansen meer heeft, dat is geen mening maar een stelling geponeerd als feit. Onno
Vergeten te vermelden natuurlijk. Het ging mij om de verschillende punten aan te geven (A, B etc). De route ernaartoe doet google dan automatisch, en dat was ook zeker niet de route die ik zou willen rijden. Over de Stelvio heb ik al meer goeie verhalen gelezen. Ik ga deze bergpassen eens bekijken of ze toevallig nog in de buurt komen van de lokaties waar we ook nog even lang moeten .
Zal mn Casio calculator er eens even bijpakken A= Q wortel uit V tot de macht T, getallen husselen Antwoord: Geen WK titel voor Ferrari, helaas! Edit: die gaat naar RB
Klopt, ben nog wat mensen en evenementen aan het bezoeken die een rol hebben gespeeld in de geschiedenis van de TZ, staat nu in de paddock van de Tour Auto te pronken, 47 jaren geleden stond de wagen, hier aan de start. Gisteren even een rondje gereden om de Arc de Triomph. Snik snik, wat zal ik dit karretje gaan missen.
Die auto krijg je nooit meer man. Moeilijk om zoiets te verkopen, zelfs voor een handelaar blijkbaar.
Bijna alle bergpassen zijn nog dicht begin mei, maar je kunt geluk hebben. Er zijn sites waar je kunt zien welke pas open is.
Haarscherp Tom. Als je na twee races niet bovenaan staat zou ik de moed ook gelijk opgeven. Doen eigenlijk alle topsporters... Waarom ga er dan ook pas mee rijden als je m gaat verkopen??
Taxibedrijf pakt uit: http://www.autojunk.nl/2011/04/zwangere-chick-heeft-keuzestress Hij is leuk.......
Wat een heerlijke sound! A Ferrari F40 LM being driven by former F1 driver Jacques Lafitt [ame]http://www.youtube.com/watch?v=0YPabCzxMXM&feature=player_embedded[/ame]
Ha, nou daar is een echte mannen-auto, geweldig! Overigens, het cirquit is, als ik het goed heb, inmiddels compleet overgroeid.
Klopt. http://www.alpineroads.com/nice.php Jammer dat Marc net een 458C heeft. Maar wat niet is kan nog komen, toch?
Nog steeds 1 van mijn favoriete F40 videos...samen met de F40&F50 in Reims video! Ik kijk ze gemiddeld toch wel even 1x per maand, even wegdromen over de F40 Edit: als we dan toch aan het reposten zijn [ame]http://www.youtube.com/watch?v=XcSnaHcAlKU[/ame]
http://www.telegraaf.nl/autovisie/autovisie_nieuws/9478518/__Ferrari_FF_zoekt_nieuwe_klanten__.html?p=13,2 de FF staat tot zondag op de rai na zondag staat er een 458 Challenge dus degene die de FF willen zien moeten dus voor zondag naar de rai toe ;-)
Stond gisteren nog in Parijs Over F40's gesproken: 1 exemplaar was aanwezig bij de Tour Auto, vanmiddag bij Pozzi stonden nog eens 3 exemplaren! Gr. Martin
Nou mensen, de eerste prent met de Spider is een feit! Wel 57 waar je 50 mocht.....tjongejongejonge, waar hebben we het weer over? Die &%$%# administratiekosten zijn bijna nog hoger dan het boetebedrag. En ik zou eigenlijk een complimentje moeten krijgen dat ik me zo aardig heb ingehouden Hé Koos, een paar weken daarvoor heb ik nog 270 gereden hoor! Maar toen was je gelukkig niet de buurt!!! Balen hè? Nou, slaap dan maar lekker met de gedachte dat je een flink bedrag bent misgelopen loser Zo! Dat moest er even uit Oh enne, 't was trouwens in Duitsland........toch?