Corona (Politieke inhoud goedgekeurd) | Page 141 | FerrariChat

Corona (Politieke inhoud goedgekeurd)

Discussion in 'Holland/Belgium' started by 328gts1987, Mar 22, 2020.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. roger_l

    roger_l F1 Rookie

    Apr 27, 2002
    2,781
    Netherlands /Utrecht
    Full Name:
    Roger
    Iedereen is netjes geïnformeerd door de overheid zeggen ze zelf. Je wist dus wat je te wachten stond. Gewoon vette pech, en niemand is aansprakelijk uiteraard.




    Image Unavailable, Please Login
     
    GOLD56 likes this.
  2. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Het EMA komt op korte termijn met een beoordeling van het (herhaal) vaccin dat door BioNTech/Pfizer is ontwikkeld tegen XBB corona varianten.

    We zijn inmiddels 2 maanden verder.
    Ben benieuwd of er al nieuwe bijwerkingen zijn ontdekt en gerapporteerd door BioNTech/Pfizer aan het EMA.

    https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2023/07/05/dit-najaar-nieuwe-vaccinatieronde-tegen-corona-voor-risicogroepen-en-zorgmedewerkers

    Heel apart overigens dat Kuipers die zich heeft laten injecteren met het later uit productie genomen AstraZeneca vaccin gewoon afwacht wat het EMA te melden heeft en waarschijnlijk zonder twijfel de EMA aanbevelingen en adviezen gaat overnemen.

    Waarschijnlijk interesseert het deze leeghoofd geen ene moer, hij is er zelf ook ingeluisd, of krijgt hij een speciaal prikje uit de batch voor beleidsmakers en ander elitaire figuren.

    Hoe zal het nu gaan met het dragen van de verantwoordelijkheid om deze najaarsprikjes in een reclame campagne te promoten tijdens de Demissionaire kabinet periode?

    Voorlopig wordt er weinig aandacht besteed door de overheid en MSM over de frauduleuze rapportage van BioNTech/Pfizer. Waarschijnlijk heeft VWS deze informatie nog niet officieel ontvangen uit de VS en is deze informatie nog steeds getagd als complottheorie door de AIVD

    Formeel heeft de overheid zich dan weer ingezet om de inwoners van Nederland zo goed mogelijk en op begrijpbare wijze te informeren over de veiligheid en bijwerkingen van het herhaal vaccin.

    Zijn er hier nog personen die denken dat het nu heel anders gaat met de EMA goedkeuring van de covid herhaal prik?
     
    GOLD56 and Ajax de 1e like this.
  3. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3504 rob.kruiswijk, Aug 17, 2023
    Last edited: Aug 17, 2023


    "Nobody will be safe, if not everybody is vaccinated"

    Misschien dat de pro-vaccinatie experts even kunnen debatteren en de woordvoerder duidelijkheid kan verschaffen aan de ongelovigen?
     
    Ajax de 1e and GOLD56 like this.
  4. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    904
    Holland
    Full Name:
    Steef
    Het gebeurt dus écht hè! Geen complot, maar gewoon een smerige beerput die steeds verder open getrokken wordt!!!
     
    GOLD56 likes this.
  5. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3507 rob.kruiswijk, Aug 21, 2023
    Last edited: Aug 21, 2023
    https://www.reuters.com/world/what-is-eris-new-covid-variant-2023-08-14/
    Geweldig toch dat er al weer spuitje beschikbaar is voor de ....

    Maar waar blijft die update voor de CoronaCheck app?

    Iedereen weet nu dat het veel belangrijker is dat je het nieuwe vaccinatie certificaat kunt registreren in de app voor toekomstige tijdelijke privileges. Zonder registratie heb je helemaal niets aan die vaccinatie.
     
    Ajax de 1e likes this.
  6. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Hoe goed werkte die covid-19 vaccins eigenlijk?

    Hoe zat dat ook al weer met die evaluaties daar van?

    Waar blijven de tijdelijke nieuwe privileges die je kunt verwerven door je te laten vaccineren met de herhaal prik?

    En niet te vergeten de update voor de corona check app om je vaccinatie certificaat in op te slaan.

    En de ge-update zelftest kit.

    Hilarisch dat er nog zoveel mensen in dit sprookje geloven.

    De gelovige deugers gaan de herhaal prik gewoon weer halen. Zo voorspelbaar.

    View attachment 3570521
     
    Ajax de 1e likes this.
  7. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
  8. bigodino

    bigodino F1 World Champ
    Silver Subscribed

    Apr 29, 2004
    13,127
    The Netherlands
    Full Name:
    Peter den Biggelaar
    Ze gaan het inderdaad weer proberen. De angsttrommel wordt al weer gebruikt, ook in de VS.
     
    Ajax de 1e likes this.
  9. roger_l

    roger_l F1 Rookie

    Apr 27, 2002
    2,781
    Netherlands /Utrecht
    Full Name:
    Roger
  10. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
  11. bigodino

    bigodino F1 World Champ
    Silver Subscribed

    Apr 29, 2004
    13,127
    The Netherlands
    Full Name:
    Peter den Biggelaar
    "vaccins" en biowapens gaan hand in hand:
     
    rob.kruiswijk likes this.
  12. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    904
    Holland
    Full Name:
    Steef
    De censuurwet is vannacht ingegaan, waardoor al diverse kanalen, die de gang van zaken aan de tand voelen, zijn geblokkeerd.
    Of je het er nu wel of niet mee eens bent, dit zijn onfrisse praktijken (ik wilde wat anders zeggen).
    Dit betekent, dat 'het volk' nu precies te horen krijgt, wat ze moeten horen......

    De geschiedenis herhaalt zich?
     
    rob.kruiswijk likes this.
  13. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
  14. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  15. bigodino

    bigodino F1 World Champ
    Silver Subscribed

    Apr 29, 2004
    13,127
    The Netherlands
    Full Name:
    Peter den Biggelaar
  16. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3518 rob.kruiswijk, Aug 28, 2023
    Last edited: Aug 28, 2023
    Oh, wat is er gebeurt, nu is ivermectin ineens niet meer schadelijk, logisch toch

    Nederland, 10 juni 2021 gebruik ivermec-tine bij corona, Hugo de Jonge antwoord op kamer vragen:

    “Op dit moment is het oordeel van medische experts dat er geen bewijs is voor een positief behandeleffect van ivermec- tine bij corona.”

    Dus voorschrijven was verboden en artsen kregen een boette!

    Wat was het bewijs voor een positief behandeleffect van de corona vaccinatie bij corona. Hoe zijn de medische experts tot dat oordeel gekomen?
    Ben heel benieuwd, die evaluatie zal er nooit komen, dat willen de gelovigen niet.

    Ondertussen is de volgende corona herhaal prik alweer besteld. Voor de ….
     
  17. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Een betrouwbare nieuws site vanuit google.


    “Ook zorgmedewerkers die direct contact hebben met patiënten krijgen de mogelijkheid een coronaprik te halen.”

    Kunnen de orik-volgelingen aanvinken dat alleen een corona (en/of griep) gevaccineerde zorg medewerker de corona of griep herhaal prik zet? Wel zo veilig, lijkt me logisch dat voor een trouwe volgeling deze keuze mogelijkheid eindelijk eens geboden wordt of dat je daar zelfs recht op hebt.
    Een eenmalige en/of per gezette prik financiële bonus voor (volledig) gevaccineerde zorgmedewerkers lijkt mij wel op zijn plaats om onderbezetting te voorkomen bij deze keuze mogelijkheid. Vaccineren kan ALTIJD veiliger!


    “Verder krijgen zwangere vrouwen de vaccinatie het jaar door in de 22ste week van hun zwangerschap de vaccinatie aangeboden. Volgens de Gezondheidsraad is een coronaprik voor de hele bevolking niet nodig omdat mensen jonger dan 60 al voldoende beschermd zijn door vaccinaties en eerder doorgemaakte besmettingen en omdat de kans dat ze ernstig ziek worden relatief klein is. Maar wie bijvoorbeeld niet onder de prikdoelgroep valt maar een kwetsbaar gezinslid heeft, kan de vaccinatie toch krijgen.”

    Ik weet niet of een embryo een kwetsbaar gezinslid is of kan worden, wordt de bescherming van vaccinatie of eerder doorgemaakte besmetting nu wel of niet doorgegeven op een Embryo? Hebben de Experts daar nog geen oordeel over?

    Of is dit vaccinatie advies voor zwangere vrouwen en lgbtqia-ers van 60 jaar en ouder? Gelukkig wordt er ook in 2024 een oplossing geboden en wel het hele jaar door voor de personen die nog zwanger moeten worden.


    Een echte deuger gaat natuurlijk altijd die prik laten zetten, al is het maar om minder ziek te worden of voor een ander om een besmetting niet door te geven.


    De Gezondheidsraad
    Voor de volgelingen, inschrijven voor het laatste nieuws die je zo: https://www.gezondheidsraad.nl/abonneren

    Hilarisch,

    Vraag:
    Wanneer komt de update voor de Corona Check app?
    Antwoord:
    Voor 2 oktober, gelukkig….

    https://www.ad.nl/binnenland/prikcampagne-corona-op-2-oktober-van-start-70-plussers-krijgen-uitnodiging-met-afspraak~ae9cd2fe/
     
  18. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  19. Stefan328gts

    Stefan328gts Karting
    BANNED

    Dec 16, 2013
    104
    Hey Ajax, je bent Rob vergeten te 'leuken' op deze post.....

    Verstuurd vanaf mijn SM-G988B met Tapatalk
     
    Ferryducati likes this.
  20. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
  21. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,682
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Image Unavailable, Please Login



    Verzonden vanaf mijn iPhone met FerrariChat
     
    Ajax de 1e likes this.

Share This Page