Dat gaat inderdaad heel rap!
Nog een paar dagen werk maar dan is hij weer gereed. In principe afgesproken dat ik er volgende week donderdag om ga. Rest daarna eigelijk alleen nog het spuitwerk.
Mooi Steven!! Ik had niet gedacht dat het zo snel zou gaan. FF spuiten en dan kun je weer gaan rijden!! Super!
het spuitwerk moet ik zelf verzorgen ( iemand nog een $wise adress?) Het spuiten zat aanvankelijk wel in de opdracht maar er waren een paar tegenvallers dus het "spuitgeld" is gebruikt als wisselgeld voor oa nieuwe draagarmen. Daarnaast is er nog werk te doen aan het front. De verlichting voor (wordt overigens weer anders)was ook geen deel van het werk. Verder moet ik nog achter een velgrand aan. compomotive maakt/levert deze niet meer.
Steven, is dit wat je zoekt?? http://www.ferrarichat.com/forum/vbclassified.php?do=ad&id=7269 http://www.ferrarichat.com/forum/vbclassified.php?do=ad&id=7268 .
YESSSS!! over(!) 5 uur rijden we weg, naar verwachting morgenavond rond 10 uur zijn we dan weer thuis, met F!
TOP man!!!!! Tegen de tijd dat je weer thuis bent, ben ik klaar met werken. Ik bel je nog even rond die tijd.