Corona (Politieke inhoud goedgekeurd) | Page 146 | FerrariChat

Corona (Politieke inhoud goedgekeurd)

Discussion in 'Holland/Belgium' started by 328gts1987, Mar 22, 2020.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Canada...

    12 September, 2023
    De belangrijkste medische adviseur van Health Canada, Dr. Supriya Sharma, kondigt (in de eerste 5 minuten van de video) de recente goedkeuring van Health Canada aan van een vernieuwd Moderna mRNA-vaccin voor Canadezen van zes maanden en ouder. Kinderen tussen zes maanden en vier jaar moeten twee doses krijgen als ze niet eerder zijn gevaccineerd met een Covid-19-vaccin.

    Wanneer volgt Nederland (en de EU) met dit vaccinatie advies?
     
  2. roger_l

    roger_l F1 Rookie

    Apr 27, 2002
    2,778
    Netherlands /Utrecht
    Full Name:
    Roger
    Hoeveel commissies en enquetes hebben we al gehad over de Toeslagenaffaire? Of over Groningen? Er verandert helemaal niets zolang de mentaliteit hetzelfde blijft. Zolang er leeghoofden naar modellen staren en de uitkomst uit dat geprogrameerde model de enige waarheid is, blijven we in cirkeltjes draaien. Volgens de computermodellen moest de bevolking opgesloten worden, en dus gebeurde het. Niemand die de vraag heeft gesteld of er misschien ook wel een morele grens werd overschreden. Vraag het de mensen die hun bedrijf hebben verloren door die actie, hun dierbaren niet hebben kunnen begeleiden in hun laatste dagen of de jongeren die een einde aan hun leven maakten uit pure wanhoop.
     
    rob.kruiswijk and Ajax de 1e like this.
  3. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  4. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3631 rob.kruiswijk, Nov 14, 2023
    Last edited: Nov 14, 2023
    Zijn het nu
    1. Ongevaccineerden
    2. Ongevaccineerden die korter dan 2 weken geleden de 5de prik gekregen hebben?
    3 Gevaccineerden

    in de huidige oversterfte?

    Als de oversterfte weer begonnen is na het starten van de 5e prik kan dat natuurlijk niets te maken hebben met vaccinatie. Dat is gewoon toeval omdat het vaccin (de 5de dus) tijdelijke EMA goedkeuring heeft i.v.m. de huidige corona pandemie nood situatie.

    https://www.frontnieuws.com/nederland-oversterfte-stijgt-explosief-zelfs-twee-keer-zoveel-als-verwacht/

    Is het doden weer begonnen?
     
  5. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
  6. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    897
    Holland
    Full Name:
    Steef
    De bond van vroedvrouwen komt nu ook in verzet tegen het injecteren met een experimenteel goedje bij zwangeren. Die zien toch echt een significante toename van doodgeboortes en andere ellende. Wie de experimentele vaccins nu nog steeds een halleluja toeroept, moet zich toch echt eens achter de oren gaan krabben!
    Overigens durven ze nu pas heeeeeel voorzichtig naar buiten te komen, want ze stellen het erg voorzichtig, om ook geen overheidsorgaan tegen zich te krijgen!
    De eigen bevolkingsgroei neemt ondertussen stevig af.....ligt vast aan het c02 probleem.....
    https://artsencollectief.nl/verloskundigen-zet-vraagtekens-bij-vaccinaties-zwangeren/

    (We worden zo verschrikkelijk bij de neus genomen!!! Onbegrijpelijk dat er nog mensen zijn die de overheid op hun 'blauwe' ogen volgen..... :( )
     
    rob.kruiswijk likes this.
  7. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3634 rob.kruiswijk, Nov 15, 2023
    Last edited: Nov 15, 2023
    Amerika?

    Image Unavailable, Please Login

    Misschien dat Hugo en Ernst ook erelid van hun politieke partij gemaakt kunnen worden voor hun verdiensten aan het volk, wel na de verkiezingen natuurlijk!

    Is er al een nieuwe kandidaten lijst voor de positie minister van VWS? Ben benieuwd wie daar voor in aanmerking komt. Gelukkig genoeg lieden die (op papier) gevaccineerd zijn, dus dat kont wel goed, waarschijnlijk eentje uit de zelfde bubbel.
     
    Ajax de 1e likes this.
  8. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Gelukkig hebben we de EMA die speciaal voor de corona vaccinatie gelovigen de corona prik van een tijdelijke goedkeuring voorziet tijdens een nood toestand .

    Dit doet de EMA niet eenmalig maar ook voor de 2de,3de,4de en 5de corona prik omdat die mRNA prikken zo goed werken en veilig zijn. Allemaal voor een noodtoestand dus

    https://dissident.one/pfizer-biontech-en-ema-wisten-alles-in-2019-biochemicus-doet-dramatische-onthullingen

    Onduidelijk is hoe secuur de EMA andere (mRNA) vaccins test?

    https://www.skipr.nl/nieuws/tegenslag-voor-moderna-met-experimentele-griepprik/

    Welkom tot het nieuwe normaal!
     
    Ajax de 1e likes this.
  9. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  10. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    897
    Holland
    Full Name:
    Steef
    rob.kruiswijk likes this.
  11. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  12. roger_l

    roger_l F1 Rookie

    Apr 27, 2002
    2,778
    Netherlands /Utrecht
    Full Name:
    Roger
    It's easier to fool people, than to convince them they have been fooled

    Hier dan het ultieme bewijs voor al die malloten die erin getrapt zijn: de EMA die de EU voor de bus gooit. Er was geen tijdelijke vergunning om het vaccin te promoten omdat het zou beschermen tegen overdracht, simpelweg omdat dit aantoonbare onzin was. De politiek wist dat, maar voerde desondanks haar destructieve beleid uit met 3G en 2G, mensen het werken onmogelijk maken en de hele economie de afgrond intrappen. 'Je doet het voor de ander' was vanaf dag 1 complete BS, en ze wisten het! Daarnaast kon het vaccin alleen verstrekt worden op doktersadvies voor risicogroepen: daarvoor was een tijdelijke vergunning afgegeven, en niet voor massale prikstraten voor kinderen vanaf 12 jaar. De EMA heeft natuurlijk ook boter op haar hoofd door dit niet eerder wereldkundig te maken... maar met een zak geld kun je veel bereiken

    Misleid en bedrogen door politici, waar je morgen weer op gaat stemmen zeker....??!

     
    rob.kruiswijk and Ajax de 1e like this.
  13. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    897
    Holland
    Full Name:
    Steef
  14. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Bijna de hele Kamer, vooral PvdA/GroenLinks maar ook PVV en Omtzigt ging mee met het corona beleid.

    Bovenstaande partijen en het “dement sionair swabinet” zullen NOOIT de onderste steen boven halen hoe de corona maatregelen tot stand gekomen zijn maar erkennen net voor de verkiezingen ineens de maatschappelijk problemen.

    De schade van dit corona beleid is nog steeds enorm, je hoort er nu niets over net voor de verkiezingen, ze kijken wel uit.

    Mona Keizer, vertrok en was klaar met de partij. FVD probeert de onderste steen boven te krijgen

    Ondertussen… ANTIFA eist aanslag op Thierry Baudet op, links extremisme, het kan allemaal in Nederland.

    Image Unavailable, Please Login

    https://indepen.eu/europees-geneesmiddelenbureau-legt-bom-onder-vaccinatiecampagne/





    Verzonden vanaf mijn iPhone met FerrariChat
     
    Ajax de 1e likes this.
  15. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3644 rob.kruiswijk, Nov 21, 2023
    Last edited: Nov 21, 2023
    Persconferentie: de sporthallen vol met vaccinprikkers waren in strijd met de toestemming van de EMA

    Dmv het omzeilen en negeren van meerdere wetten heeft de commissie willens en wetens potentieel dodelijke injecties op de markt gebracht. De batch afhankelijkheid ivm de bijwerkingen is toegegeven evenals de DNA vervuiling”. EU/FvD Persconferentie 21 november 2023 De persconferentie begint in het Nederlands en wordt voortgezet in het Engels. Beide delen zijn ondertiteld.

    Hoe is het dan toch mogelijk dat de EU 1,8 miljard dosis corona vaccins in koopt?
    En dat in Nederland meer dan 30 miljoen corona prikken zijn gezet?

    Waarom greep de EMA of de WHO niet in?
    Laat dat even tot je doordringen!!




    Verzonden vanaf mijn iPhone met FerrariChat
     
    Ajax de 1e likes this.
  16. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    Ajax de 1e likes this.
  17. Ajax de 1e

    Ajax de 1e Formula Junior

    Feb 21, 2014
    897
    Holland
    Full Name:
    Steef
    Niet geverifieerd, maar Estland lijkt wakker te zijn, en het ‘pandemieverdrag’ af te wijzen. Kuipers heeft dat op eigen houtje ondertekend. We zijn er dus nog niet klaar mee…. :(
    https://x.com/desunshineband/status/1728528403257500085?s=46

    Toch een beetje raar gevoel, dat je straks misschien wederom wordt tegengehouden bij de poort van CPZ, als je geen gsm bij je hebt….
     
  18. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3648 rob.kruiswijk, Nov 27, 2023
    Last edited: Nov 27, 2023
    En dan zijn er instanties die het corona vaccin aanbevelen met drang en dwang en ook nog een jaarlijkse herhaal prik.

    Hieronder eentje om vroeg of laat even bij stil te staan...

     
  19. rob.kruiswijk

    rob.kruiswijk Formula 3

    Jun 15, 2014
    1,669
    Netherlands
    Full Name:
    Rob
    #3649 rob.kruiswijk, Nov 27, 2023
    Last edited: Nov 27, 2023
    Het pandemie verdrag moet nog afgerond worden.
    Daarna is het wachten op de eerste de beste griep pandemie om vervolgens (op aanbeveling van het WHO gekkenhuis) in lock-down te moeten gaan, spuitje te halen en weer je vrijheid terug te verdienen.
    Als je dat wil hoef je niet verder te lezen.
    https://citizengo.org/nl/ot/212348-urgente-oproep-tot-actie-blokkeer-het-pandemieverdrag-nu
     
    Ajax de 1e likes this.

Share This Page