The Eastern European Thread | Page 2 | FerrariChat

The Eastern European Thread

Discussion in 'Europe' started by noviyecco, Feb 22, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    1) Tamten Veyron nie jest zarejestrowany w PL
    2) Enzo jest na polskich tablicach jedno (czarne)
     
  2. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    #27 noviyecco, Feb 26, 2007
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2017
  3. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    I would have to see one in real. From pics - old looks better :(
     
  4. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
  5. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    No więc witam i ja :) Nie jestem jeszcze właścicielem Ferrari ale poruszam się włoskim samochodem :)

    BTW PoleApart sprawdź prywatne wiadomości jak możesz :)
     
  6. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Bartek - dzięki już mnie ktoś na streetracing.pl zaprosił i jeśli pogoda bedzie odpowiednia to się do Norblina wybiorę.

    Z Classic Auto jestem w kontakcie z głównym redaktorem - proponowałem mu żeby zrobił jeden artykuł o 308 z którym mają kontakt i moją 328. Jakieś wspólne zdjęcia, te sprawy - mam sporo literatury i sam mogę coś wnieść do tematu. Jest zainteresowany. Nie ukrywam, że chciałbym zorganizować właścicieli Ferrarek w Polsce i zrobić jakiś zlot ale łatwo nie będzie.

    Noviyecco - po co dajesz zdjęcia jakichś SUVów????? To jest Ferrarichat.com a nie Gruzovnik.com
     
  7. Bartek

    Bartek Karting

    May 30, 2005
    140
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Bartek Lichocki
    No to modlę się o dobra pogodę, bo marzę żeby popatrzeć chociaż na Twoje Ferrari ;) A tutaj jest krótki reportaż z tego niby zlotu ferrari w Warszawie http://youtube.com/watch?v=HJjYjHnxvE4
     
  8. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    No i niestety pojawił się właśnie problem. 15 kwietnia jest w Kaliszu pierwszy zlot w 2007 klubu MX-5. Nie rozdwoję się a to jest klub który zakładałem i towarzystwo i auto z którym jestem emocjonalnie związany od 7 lat. Co nie znaczy, że Efki chętnie nie zaprezentuję przy jakiejś okazji - chociażby na jakiejś imprezie Classic Auto.
     
  9. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
    Fajnie bendzie jak Kubica bendzie z Ferrari
     
  10. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Ehh... kierowcą dobrym jest, ale osobowości.. żadnej :( Wybaczcie, ale niestety w tym przypadku patriotą nie jestem.
     
  11. user2006

    user2006 Karting

    Jun 29, 2006
    119
    If you keep this thread in english, I will sometimes join your discussion, better of course in german!

    At the moment (actually since 3 years) I am working in Odessa, but without my ´79 308GTB, the roads are too bad here....

    But I don´t speak any russian, ukarinian or polish!
     
  12. Maranello Guy

    Maranello Guy F1 Rookie

    Jun 5, 2005
    3,290
    -)
    Full Name:
    MG
    Ze Szwajem rozmawiałem jakiś rok temu , nawet mam gdzieś foty jego Daytony. Szwaj pracuje dla BMW , więc wszystko jest w Monachium.

    Młody Szwaj jest zarejestrowany na Fchat , ale nie zaglądał tu od lat !

    Pozdro !
    T
     
  13. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Młodych Szwajów jest dwóch - Albert i chyba Max albo Maxel. Rozumiem, że z racji studiów, zainteresowań i avatara Bangle'owego ten pracujący dla BMW jest ciekawy ;-). Jeśli cię interesują klimaty związane z produkcją samochodów to obejrzyj moje zdjęcia z fabryczki Leoparda w Mielcu:
    http://www.leopard.fotopic.net/c680428_1.html bardzo fajne miejsce. Może nie Maranello ale zawsze.

    Pozdrawiam

    Przemek
     
  14. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Who is able comment this info,because there is wrong contact number,anybody have info from other sources?
    2003 - Ferrari - Enzo
    Black / Black
    5500 Km
    650000 € TTC
    France

    Contact : Huja
    (Private)
    Phone : 33/81396337777
    Comments : Car comes with original paint amd interior. Also still have manual book, service book, and etc.. Never Accident, no schrat. Low miles with 1 owner and limited Enzo Car
     
  15. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
    Leopard to jest Polski samochod czy nie?
     
  16. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Hallo Mensch!
    Moechtest du Exotics aus Odessa kucken und schicken bitte,hast du gesehen eines grau Arnage RL'02 mit Stosstanger von neues Modelle?
     
  17. mr.modena

    mr.modena Formula 3

    Nov 6, 2003
    1,253
    Czech republic
    Full Name:
    Jaroslav Hanus

    + Galli from section Collectables, Literature, & Models
     
  18. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Ale dlaczego taki thread wlasnie umiera !!!


    Czesc. Ja cie pytalem o maila PoleApart, ale chyba ci zadam pytania tutaj. ;)


    3 ferrari w Bielsku Bialej np.
     
  19. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Ehhhh.. zdaje sie, ze wszedzie gdzie ja to Ferrari akurat nie ma. Jeszcze o Ferrari z Gdanska lub Poznania nie slyszalem - coz za szczescie :(
     
  20. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Marek

    W trójmieście jest piękne żółciutkie Dino 246 na żółtych blachach w stanie jak nówka. Są zdjęcia na necie ale już nie pamiętam gdzie ;-)

    Michel

    Wysłałem ci chyba mojego maila ale jakby co to teraz powtórzyłem. Thread umiera gdy poziom spada poniżej jakiegoś akceptowalnego minimum - zobacz co w nim było do tej pory. Jak powiedział wieszcz "Co tu dużo gadać jak nie ma o czym mówić" ;-)

    Pozdrawiam Panowie - z wami mogę dyskutować o wszystkim i wszędzie :)Może założymy polski thread?
     
  21. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d81cce887b9e4404
    http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cfca2ae11fad10be

    Faktycznie! Chociaz niestety nigdy go nie widzialem, moze dopiero w te lato sie pojawil, to by mialo jakis sens - praktycznie cale spedzilem w Londynie. Dziwne jednak, ze tez nic nie slyszalem od znajomych, ktorych raczej mozna by zaliczyc do fanow motoryzacji (chociaz nie Ferrari, jak ja), a mieszkaja tam na stale (zdjecia -> Sopot). No to jest nadzieja... ;) W Poznaniu ostatnio pod oknem przemknal mi Gallardo Nera, podobno widziano go i w innych miastach. Chociaz wiecie Panowie... to nie to samo co nasz kucyk ;)

    http://img477.imageshack.us/my.php?image=45780753vo3.jpg
     
  22. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Dokładnie o tych zdjęciach myślałem. Widać, że Dino jest chyba ściągnięte z Anglii - ma jeszcze tax disc na szybie.

    Czarny byczek jest boski - mnie się strasznie linia Gallardo podoba nie wiem czy nie bardziej niż 430. Miałbym duży dylemat ;-)
     
  23. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    My friend AL Roudhan Bader is organising supercar show in Romania,who would visit this event with me?
     
  24. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Czy v kvietniju son jakis cikae imprezy zwyanzane z Ferrari i prawdziwimy sportowymi autamy?
     
  25. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz


    Hahaha!! No nie wierze!... po raz kolejny sprawdzila sie zasada, ze wystarczy ponarzekac :) Ledwo co napisalem powyzszego post'a i dostalem odpowiedz - wczoraj w Poznaniu widzialem BOSKA 360tke, prawie zwariowalem jak go zobaczylem. Zdjecie nie moje, ale chodzi o ten samochod;

    http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=40cfce862fd37124
     

Share This Page